Sepetim
0
Giriş Yap
Ürün Arama

Hakkımızda

 Aventek Otomotiv LTD. ŞTİ.

 

Aventek Otomotiv Elektronik İlt. Sis. İnş. San. Tic. LTD. ŞTİ. olarak Otomotiv Elektroniği, Yazılımları ve Servis Ekipmanları alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

 

2008 yılında kurulan şirketimiz, kuruluşundan bu yana günden güne gelişerek büyümektedir.

 

Sırasıyla;

2008 yılı itibariyle LAUNCH Europe GmbH (Almanya),

2010 yılı itibariyle OPUS Group Prodox AB (İsveç),

2011 yılı itibariyle TEXA S.p.A. (İtalya)

2019 yılı itibariyle Delphi / Borg Warner (İngiltere)

2020 yılı itibariyle GYS SAS. (Fransa)

2021 yılı itibariyle Sterius (Almanya)

firmalarının Türkiye Distribütörlüklerini üstlenmiştir.

 

Dünya çapındaki bu markaların yanı sıra;

2016 yılı itibariyle Snap-on (SNA Europe) firmasına ait BAHCO ve IRIMO (USA)

2018 yılı itibariyle  Ansell (Belçika)

2019 yılı itibariyle Retta (Türkiye)

2020 yılı itibariyle Ceta Form (Türkiye)

2021 yılı itibariyle Chicago Pnömatic (USA)

markalarının da otomotiv bayiliğini üstlenerek servis ekipmanları konusunda da ürün gamını oldukça genişletmiştir.

 

Aventek Otomotiv müşterilerine en iyi çözümleri sunma hedefini, geniş ürün içeriği ile desteklemekte, Türkiye ’nin tamamına yayılan bölge bayileri ve her biri alanında tecrübeli personel ağıyla müşterilerinin memnuniyeti için çaba sarfetmektedir.

 

 

Ürün satışının yanı sıra teknik destek ve hizmet konusuna da önem veren Aventek Otomotiv, İzmir Ata Sanayi Sitesi’ndeki “Aventek Eğitim Merkezi” ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Daha ayrıntılı bilgi ve diğer markalarımız için lütfen www.aventek.com.tr web sayfamızı ziyaret ediniz.

 

 

 

 

 Launch Europe GmbH

 

Kerpen / Köln / Almanya

Launch Europe Köln / Almanya Merkez Ofis

Launch tarafından otomobil servisleri için üretilen tüm cihazlar ve makineler, kullanıcıların otomobiller üzerinde kontrolü ellerinde tutmalarını sağlamak için geliştirilmiştir.

X-431 serisi arıza tespit cihazlarını kullanan servisler dünyanın dört bir tarafında üretilen hemen hemen tüm araç modellerine sorunsuz bağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra araçlardaki bütün beyinleri kontrol ederek müdahale edebilmekte, sadece sorunların tespit ve çözümü değil, bununla birlikte adaptasyon, resetleme, kodlama ve programlama işlemlerini de kolaylıkla yapabilmektedir.

 

Launch kullanıcıları, X-431 serisindeki Euro Tab III, Euro Link, TURBO II, MOT IV, PRO5, Euro Mini, 123EVO model arıza tespit cihazlarının tamamının gerçekleştirebildiği binlerce fonksiyonu kullanmaktadırlar. Bununla beraber Aventek Teknik Destek Hatları’ndan sürekli destek alamakta ve cihazlarını eksiksiz, tüm fonksiyonları ile kullanabilmektedirler. Günlük servis çalışmasında karşılaşılabilecek, “Arıza Kodu Sorgulama”, “Soket Yeri Bulma” ya da “Adaptasyon / Kodlama İşlem Prosedürleri” gibi karşılaşılabilecek her durumda yıllardır eksiksiz hizmet almaktadırlar.

 

Launch Tüm dünyada tercih edilen arıza tespit cihazlarının yanında, geliştirdiği Klima Dolum Makinesi (Value 601A/601YF), Enjektör Temizleme Makinesi (CNC 602A), Otomatik Şanzıman Yağ Değiştirme Makinesi (CAT 601S), Hidrolik Lift (TLT-SBA Serisi) gibi bir çok ürünle bir servisin ihtiyacı olan tüm temel gereksinimleri karşılamaktadır.  AR-GE alanında yaptığı yatırımlarla tüm dünyada otomotiv servis teknolojilerini sürekli bir adım daha ileriye taşımaktadır.